Vjekoslav Tadić

Bio sam dio hrvatske ekipe koja je u Maroku dva mjeseca radila scenografiju 'Gladijatora 2'

03.02.2025.
u 10:19

"Kada je djelo gotovo, popijem kavu, zapalim cigaretu, moj pas i ja to još malo gledamo, nekih pola dana, a onda to stavim negdje sa strane ili u neku kutiju. I nikad to više ne vadim i ne gledam jer vrlo brzo nakon toga dobijem inspiraciju za nešto drugo pa prionem novom poslu", otkriva Vjekoslav Tadić

Komentara 1

EJ
ejStef
20:31 03.02.2025.

I pomogli ste napraviti film koji nije niti sjena originalnog Gladijatora. Žali bože novaca...

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije