Mario Hezonja
1/5
10.11.2015.
u 09:52

Košarkaši Minnesote ostvarili su vrijednu 117:107 u Atlanti i tako zadržali stopostotan učinak na gostovanjima (4:0), dok su aktualni prvaci Golden State Warriorsi svladali Detroit 109:95 za osmu uzastopnu pobjedu u novoj sezoni i ostali su jedina su neporažena momčad u NBA ligi.

Od hrvatskih košarkaša igrao je samo Mario Hezonja u porazu Orlanda 84:97 na gostovanju u Indianapolisu. Hezonja je u igri proveo nešto manje od 14 minuta (13:56) te za to vrijeme postigao dva koša uz šut iz igre 1-4, za tricu 0-2, a imao je i dva skoka i dvije asistencije.

Damjan Rudež nije ulazio u igru u pobjedi Minnesote u Atlanti, a Duje Dukan je drugu utakmicu zaredom bio u momčadi Sacramenta, ali nije dobio priliku zaigrati u domaćem porazu Kingsa 88:106 od San Antonija.

NBA rezultati, 9.11.

Indiana – Orlando   97:84
(M. Hezonja 13:56 min, 2 p, šut 1-4, 2 sk, 2 as. 2 il)

1. Utah                4-2

2. Minnesota        4-2

3. Oklahoma City    4-3

4. Portland        4-4

5. Denver                    3-4