Koračević umjesto elektrana gradi nove urede
Zlatko Koračević, predsjednik uprave HEP-a, otkako je postavljen na to mjesto kao osoba od povjerenja i kartaški partner Radimira Čačića nekoliko je puta najavljivao pokretanje investicija
Komentari 2
MR
E da nam je netko pošten a ne Bajić, drukčije bi se kolo plesalo...
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Je.. lud zbunjenog, ovo ni pas s maslom nemože više jesti ni gledati