Plenković: Hrvatska mora biti društvo znanja i platforma za digitalnu ekonomiju
'U sedam pitanja HUP je naveo sve glavne probleme koji tište poduzetnike. Sastanak je bio očekivano konstruktivan, otvorili smo niz novih pitanja, a na ona postavljena dobili smo vrlo konkretne odgovore.
Komentari 16
HDZ zna se do pobjede 11.9
ova ..i sve druge izjave..od njega i drugi hr mali raki..govnjari..idu ..mi na zivce..evo zasto..jer..hrvatska..niti je demokratska..niti..samostalna..niti neovisna..sve..je drugo..laz..i samo laz i tko tvrdi suprotno..i palamudi ovo..ono..taj..ili ti..jednostavno..ili su..lazljivci..lopovi..ili neznalice..i ako ..nisam u pravu..neka me obise..na prvu krosnju..ili to cuu sam uciniti..ali dosta vise..prestanite..lagati i mudrijati..dopizdili ste vise..i bogu i judima..
Hdz program uvelike nadmasuje sdp-ov...
Plenković pravi izbor za pokretanje stvari u Hrvatskoj
Svaka čast gospodine Plenkoviću s vama možemo i očekivati bolje stanje, a s SDP-om i sličnima
Do se istodobno hvali da smo s 84 skočili na 48 mjesto Milanovića bi trebalo podsjtiti da EU danas broji 26 zemalja... Po njemu dakle sasvim sigurno ostajemo zadnja rupa Europe?
HDZ pobjednička stranka
HDZ s novim predsjednikom ima pobjedu na izborima i pobjedit cemo zasluzeno #vjerodostojno
O kojoj digitalnoj ekonomiji govorimo? Koliko je informatički pismenih, posebno u javnom sektoru. Ako je domet informatičke pismenosti pimplati po FB-u i čitati portale, jao si ga nama. Po mjerilima i onome što vidimo po raznim uredima i šalterima, vrhunac je tipkanje sa 2 prsta u nekoj custom made, preskupo plaćenoj aplikaciji. Školovanje i tečajevi se organiziraju samo kako bi tete koje rade u nekoj od javnih ustanova ili upravi, otišle na "izlet" u sjedište ICT providera s kojim neki od šefova ima deal. Tako, bez da su pogledale PC, dobiju neku diplomu i znaju ono što su znale i ranije, dakle ništa. Što klinci uče u školama? Znaju li se koristiti Excelom na donekle napredan način? Ne, a zašto? Zato jer su programi koje uče a posebno profesori, ostali u ranim '90 Pretjerujem? Hell no Sve što klinci i mi stariji znamo možemo zaslužiti upornosti i stotinama sati i neprospavanih noći, učeći metodom try and miss
HDZ ima kvalitetne ljude koji ce biti dio iduce vlade naravno HDZ ima program za razliku od SDPa koji je napravio copy paste
Plenkoviću krivo radiš..,odi među ljude na ulici, obične ljude ..., jer ovaj lajavac je u formi, laže i maže 100 na sat .a narod neuk i voli vidjeti i čuti , pa i opipati .
Bio Plenković u 3 izbornoj jedinici i vidio koliko je bivši ministar Siniša Hajdaš Dončić učinio u cestogradnji (i još se gradi) za razliku od hdz-ovog kalmete koji je samo bojao tunele u dalmaciji i gradio izlaze sa autocesta doo vikendica i sela hdz.ovih ministra i ubirao mito
plenkovic je los politicar,obican birokata,nist ane razumije npr pravi greske prema bosni ,itd,,,,izgubit c eizbor ei ond ac ebiti smjenjen ,on nije za HDZ,on je po vokaciji pusicev HNS
Digitalna sjetva i žetva, digitalnoi čišćenje mina, digitalni ribolov..??......je sve ali "digitalno" ne ! Od " e" ostane mee,mee. Teoretski .....ali u praksi ostaje rad i rad,i rad bez meketanja ....."dogovor kuću gradi" kao i strateško planiranje a u našojašoj politici se dva ne mogu dogovoriti kako će "pošteno" podijeliti opljačkano......Kleptokracija na vlasti .......
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatska ce biti drustvo znanja uz HDZ-ovu vladu pa i bivsi SDP-ovi ministri se slzu s tom tezom...