HTV odahnuo: Karamarko opet gori od Milanovića
Građani, taoci prošlosti iz koje izviru aveti ustaša i partizana, tragaju za novim političkim snagama
Komentari 8
vis TV popunjava program sadrzajima iz novina i obratno.ono sto cudi da se to isto dogadja u slucajevima cijim se sadrzajima janost vec prije upoznala .Rijec je dakle o prepisivackoj skoli.Izadjite vec jednom s nekim svojim aktalnostima i budite originalni i originalnim
Zašto oni mojom lovom plaćaju ankete koje me nezanimaju. Koga zanima anketa kako je popularan nek si ju plati.
opet propaganda..
Kakva propaganda ,pa ljudi imaju i mozak i oci i usi,svi to imaju osim HDZ-ovaca,dok je Karamarka vladajuci mogu biti mirni ,najmanje sljedecih 100 godina..Molilim se svaki dan da im Bog da pamet ili da im uzme i ovo malo sto imaju.
Pokojni gospodin Goebbels je bio totalna nula za propagandni crveni stroj.
Kako inače prepoznati neprijatelja ako ga nisi birao,svako zlo za neko dobro. Ako odaberem jedno od dva zla,to znači da sam zao. U Bibliji,zlo je definirano sa sedam smrtnih grijeha. oholost,zavist,neumjerenost,lijenost,škrtost,blud, gnjev Također,i u deset zapovijedi govori se o tometome što je zlo. Ima li čovjek snage oduprijeti se svemu tome,u ovom ludom svijetu.......???????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zanimljivi su ti anketari. Rade po zadatku. Samo neka Karamarko bude ispod Milanovića, radio, ne radio, bio uspješan ili ne. Bilo bi zanimljivo da HDZ pobjedi u slijedećim izborima, hoće li Karamarka opet staviti ispod Milanovića. Ja za njihove prognozee ne dajem ni lipe, oni su režimske sluge.