Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 18
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Hrvatska traži zvijezdu; kaj sa ‘šahovnicom’ nije u redu?

Naravno da smo se posvađali oko toga gdje ćemo gledati utakmice.

Komentari 12

ZV
Zvonimir555
10:27 14.06.2010.

Molim Vas da predstavite u mome donjem komentaru, tekst koji sam napisala u pravilnom redoslijedu, gospodo. Sto se to desava sa vasom ISKAZATI SVOJ STAV I RAZMISLJANJA U VEZI BILO KOJE KOLUMNE , KOMENTARA, BLOGA ILI SLISNO......ENTARA, BLOGA ILI SLISNO......

VL
VI
vidimškoj
17:06 13.06.2010.

kole@ šta mu predstavlja \"\"farma \"\"kad si tako protumačija Hrv.zvjezdu.

VL
Avatar Jorge
Jorge
22:12 13.06.2010.

Autor mora znati da je prema novogovoru ispravno pisati: Hrvatska Traži Zvijezdu.

VL
ZV
Zvonimir555
02:16 14.06.2010.

Nisam zeljela prokomentirati ovaj i OVAKAV tekst , jer mi je smijesno i glupo da neko na ovaj nacin zeli biti >DUHOVIT< , te psovanjem i slicnim se pribliziti slavi i Legendi naseg zivljenja i nezivljenja na ovom dijelu Svijeta i nezivljenja na ovom dijelu Svijeta - gospodinu Malnaru. Ono sto On radi gospodine ti ne mozes niti u ludilu , a niti u snu ponoviti , jer on >Znade da zna....... i znade ONO sto treba znati i raditi , da zna znati .....RADITI , ONO STO ZNA RADITI . I STO RADI JAKO JAKO DOBRO.....Neponovljivo , kao sve Legende..!!

VL
VI
vidimškoj
15:09 13.06.2010.

Žnora će te koštat glave,prekini prijateljstvo sa njim.

VL
ZV
Zvonimir555
10:20 14.06.2010.

Nema problema gospodo iz >Vecernjeg..< sto ste me >izdeletediraliPjesnickom proljecu pastira Krpine

VL
OB
-obrisani-
14:13 13.06.2010.

Pa kaj VL nema niš bolje od ovakvog..... teksta ?? Prestrašno je ovo, ja sam pretplatnica na moj Večernjak ali ovakve kolumne su skroz promašene. Prvo INCEST KOD HRVATA pa onda ZVIJEZDA umjesto ŠAHOVNICE !!?? Pa na kaj taj \"gospon\"gospon\" Gerovac asocira!? ps nadam se da me ne bute izbrisali ,kak ste izbrisali druge komentatore kaj im se ne sviđa \"pisanje \" od gospona Gerovca ! pozdrav i hvala

VL
LI
livoguza2
16:41 13.06.2010.

Zna @vidimSKOJ što je ŽNORA. Skraćenica za parolu živio narodnooslobodilački rat.. Možda SKOJ ima pravo.

VL
VI
vidimškoj
16:53 13.06.2010.

desnoguza@ a šta su mu onda Gajba i Glava. Nasmija si me sa žnorom.

VL
VI
vidimškoj
19:04 13.06.2010.

a di su kamenjari?? Sigurno kukaju zbog poraza Srbije.

VL
Avatar sin
sin
16:14 14.06.2010.

Dragi moji tako je to kada osoba kao Goran Gerovac hoće biti novinar i pisac ,a ustvari nema sposobnosti niti za jedno.Isto je tako žalosno što mu za te njegove nesposobnosti još i daju plaću.

VL
VI
vidimškoj
08:25 15.06.2010.

Škola stranih jezika \"BANDIĆ-KOSOR\" organizira tečaj engleskog jezika od početnog do naprednog stupnja. Cijena po dogovoru.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.