Olić demolirao Freiburg: Zabio dva sjajna gola!

'Wolfsburg's Ivica Olic plays the ball during the German Bundesliga soccer match between VfL Wolfsburg and Bayern Munich, at the Volkswagen Arena in Wolfsburg, Germany, 15 February 2013. Photo: Sebas
Sebastian Kahnert/DPA/PIXSELL
09.03.2013.
u 16:38

Wolfsburg je s 5:2 slaviokod Freiburga, a dva gola postigao je sjajni Ivica Olić.

Ivica Olić briljirao je protiv Freiburga. Hrvatski napadač je zabio dva gola, od 22. do 49. minute. Završilo je pobjedom Wolfsburga 5:2. Olić je zabio dva prekrasna pogotka. Prvi je postigao škaricama, dok je kod drugoga iskoristio ubacivanje i pogodio u kut gola. Bio mu je to peti gol ove sezone.

Bayern se kod kuće dugo mučio s Dusseldorfom. Gosti su vodili 1:0 i 2:1, ali su Bavarci pogocima Riberyja i Boatenga osigurali tri boda. Mario Mandžukić igrao je do 61. minute kada ga je zamijenio Gomez.

Schalke je s 2:1 svladao kod kuće dortmundsku Borussiju, dok je Mainz bio bolji od Leverkusena.

Bayern - Dusseldorf 3:2

Freiburg - Wolfsburg 2:5

Furth - Hoffenheim 0:3

Mainz - Leverkusen 1:0

Schalke - Dortmund 2:1