Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 111
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Rentabilna kultura
Povratak na članak

Županjska Sladorana već ugovorila 2,5 tisuće hektara sjetve u 2014.

Ivo Rešić kaže kako su ove godine kao nikada do sada ranije počeli ugovaranje sjetve i do sada je već ugovoreno oko 2,5 tisuća hektara što svjedoči o velikom zanimanju kod poljoprivrednih obiteljskih gospodarstva

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.