Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Slamke spasa: Nazire li se kraj trakavice o posrnulom divu
Povratak na članak

Vladimir Šelebaj-Sellier novi čelnik uprave Peveca

Novi čelnik Pevecove uprave javnosti je najpoznatiji kao producent, menadžer i suprug HTV-ove urednice Dijane Čuljak.

Komentari 2

OB
-obrisani-
07:15 17.10.2009.

vjerujem vam vladimire da ću konaćno dobiti svoje narućene impelere u servisu pevec od prije tri mjeseca

VL
GA
Galebar
08:14 17.10.2009.

DISKOGRFSKA KUĆA PEVEC je napokon dobila producenta menađera i sad može drugarica Višnja Pevec odmah snimiti kompilaciju autor koje će biti njen žutokosi prigorac Zdravko, osvajač više Zlatnih kuna kao manager godine u Hr. Album će se zvati: Pevec Pevec baš si pezdec!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.