U regiji je velik trošak rada, ali manji nego u EU
Prednosti su regije veliki proizvodni kapaciteti hrane, obrazovana radna snaga, inovacije i kreativnost
Komentari 4
A kako je u Hrvatskoj? Mislim, ja živim državi zvanoj Hrvatska, ne u državi Regija. Vidim da Hrvatsku više rijetko tko i spomene, bitno je spomenuti regiju. Bilo bi lijepo da je barem definiraju, pa da znamo s kojim divnimm društvom se to uspoređujemo. Ah, da, onda \"najbolji u regiji\" ne bi baš lijepo zvučalo, s obzirom da je to savršeno lagano u konkurenciji velesila kao što su BiH, Srbija, Crna Gora, Albanija i Makedonija.
Ljerkice, maknite konačno te uspavale ulješure i uživajte u bistrim vodama.
Hrvati samo znaju plakat nad svojom tužnom sudbinom...A ne znaju napr. da je većinski dioničar njemačkih banaka i poduzeća-stranac....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I ovaj je mustra svoje vrste .... njemu bi pasalo da se netreba NIŠTA plačati radnicima ............