Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 65
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Najavili poduzetnici
Povratak na članak

U 2016. godini vraćamo se ulaganjima i zapošljavanju

Većina poduzetnika očekuje da će godinu obilježiti veći rast od onoga u 2015., a 33 posto ih najavljuje otvaranje novih radnih mjesta

Komentari 9

DU
Deleted user
01:11 07.02.2016.

Jer to oni što su ''pošteno'' zaradili zadnjih 5 godina nakon odlaska Sanadera i naravno sada kreću sa ulaganjima i legalizacijom teško stečena novca???

VL
DU
Deleted user
01:15 07.02.2016.

Već 20 godina slušamo istu priču o kapitalnim ulaganjima poduzetnika stoga jedno pitanje kad će narod konačno osjetiti boljitak od tog svog ulaganja u te lopove koji sebe nazivaju poduzetnicima i koji redovito dobivaju Zlatne kune i onda zaglave na odmoru u Remetincu???

VL
Avatar R & I
R & I
00:42 07.02.2016.

Zelio bih vjerovati, nazalost uvijek je to "ALI".

VL
LA
LANA555
01:34 07.02.2016.

To im baba varga rekla !

VL
Avatar Coldmachine
Coldmachine
11:32 07.02.2016.

Kako da ne ocekuje se "renesansa" nema od toga nista, moze samo bit gore!

VL
TH
than
22:55 07.02.2016.

Je... Samo ne znam gdje ce zaposljavati. Neki niti place ne isplacuju ili debelo kasne...

VL
ZL
zlatnirat
20:17 08.02.2016.

Pa evo cujem krenula je nova karavana izbjeglica prema D eto opet posla za vladu i predsjednicu da prekontrolira da nije opet 5000 tisuca maloljetnika nestalo na putu kroz srb i RH. Krenule su nove autobusne linije za A i D sto odvoze mlade hrvate na "privremeni rad" sve se ponavlja a politicari i poduzetnici uvijek isto lazu i mazu.

VL
MO
mreza.org
11:06 07.02.2016.

Zaposli se sam na www.mali-poslovi.com

VL
Avatar @proma_trač
@proma_trač
09:11 07.02.2016.

Bujica Bujica Bujica... hoćemo članak o emisiji Bujica o Matiću i Glavaševiću !!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.