Tko i zašto dubinski snima posrnulo Ugostiteljstvo Zračne luke Zagreb
Na zagrebačkom aerodromu tvrtka Newrest već neko vrijeme provodi dubinsko snimanje Ugostiteljstva. Riječ je o tvrtki koja je suvlasnik ugostiteljstva u Zračnoj luci Dubrovnik.
Komentari 6
Cijene su im previsoke a ponuda nikakva. Malo rade a puno traze.
Ne samo da su cijene visoke, nego je i zadnja rupa! Sramota za turizam!
Zasto kosta pola litre Jamnicke u plasticnoj boci 20 kuna? Zasto losa kava kosta 14 kuna? Zasto lose jelo kosta tako puno? Zasto restoran izgleda kao radnicka kantina u Koncaru krajem 60-tih godina? Treba osmisliti nove sadrzaje da bi se privukli putnici. Ovako je puno jeftinije i ugodnije sjediti u ljeti vani a u zimi u donjem kaficu i cekati na poletanje nego ici na prvi kat u restoran. Aerodrom treba oziviti. Kao klinci smo isli na aerodrom gledati avione, bila je prekrasna terasa na krovu zracne luke, danas ja svoga klinca nemam kamo odvesti. Jer sjediti u restoranu i gledati avione nije nikakav uzitak. Ali sindikatima smrdi da sodje privatni investor i podigne razimnu usluge. Jer onda budu trebali vise raditi...
nisu cijene problem što im loše ide nego što nikad u životu nisam dobio račun na Plesu. kad bih ga zatražio, obično bi mi uvalili neki star nekoliko sati. zanimljivo da tamo nema inspekcije nikada.
Nije ni čudo da je ugostiteljstvo na tako lošem nivou s obzirom da ga vodi direktor Andrija Markić koji ga je već jednom upropastio,pa je za nagradu promaknut u generalnog direktora doduše na kratko vrijeme,ali ga to nije spriječilo dada napravi troškove kao da je već godinama na čelu zračne luke,fuj!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije ni cudo da su u krizi,pogledajte samo njihov cijenik pica.