Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Tko i zašto dubinski snima posrnulo Ugostiteljstvo Zračne luke Zagreb

Na zagrebačkom aerodromu tvrtka Newrest već neko vrijeme provodi dubinsko snimanje Ugostiteljstva. Riječ je o tvrtki koja je suvlasnik ugostiteljstva u Zračnoj luci Dubrovnik.

Komentari 6

DU
Deleted user
07:47 18.01.2010.

Nije ni cudo da su u krizi,pogledajte samo njihov cijenik pica.

VL
FA
fabry
08:06 18.01.2010.

Cijene su im previsoke a ponuda nikakva. Malo rade a puno traze.

VL
TO
tomakzg
08:49 18.01.2010.

Ne samo da su cijene visoke, nego je i zadnja rupa! Sramota za turizam!

VL
DU
Deleted user
09:37 18.01.2010.

Zasto kosta pola litre Jamnicke u plasticnoj boci 20 kuna? Zasto losa kava kosta 14 kuna? Zasto lose jelo kosta tako puno? Zasto restoran izgleda kao radnicka kantina u Koncaru krajem 60-tih godina? Treba osmisliti nove sadrzaje da bi se privukli putnici. Ovako je puno jeftinije i ugodnije sjediti u ljeti vani a u zimi u donjem kaficu i cekati na poletanje nego ici na prvi kat u restoran. Aerodrom treba oziviti. Kao klinci smo isli na aerodrom gledati avione, bila je prekrasna terasa na krovu zracne luke, danas ja svoga klinca nemam kamo odvesti. Jer sjediti u restoranu i gledati avione nije nikakav uzitak. Ali sindikatima smrdi da sodje privatni investor i podigne razimnu usluge. Jer onda budu trebali vise raditi...

VL
RJ
robert_janjic
17:05 18.01.2010.

nisu cijene problem što im loše ide nego što nikad u životu nisam dobio račun na Plesu. kad bih ga zatražio, obično bi mi uvalili neki star nekoliko sati. zanimljivo da tamo nema inspekcije nikada.

VL
MU
muki
21:05 20.03.2010.

Nije ni čudo da je ugostiteljstvo na tako lošem nivou s obzirom da ga vodi direktor Andrija Markić koji ga je već jednom upropastio,pa je za nagradu promaknut u generalnog direktora doduše na kratko vrijeme,ali ga to nije spriječilo dada napravi troškove kao da je već godinama na čelu zračne luke,fuj!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.