Tedeschi nagradio menadžere s ukupno 2214 dionica
Ukupno je devet članova uprave i direktora Atlantica dobilo dionice koje prema trenutačnoj tržišnoj cijeni (805 kuna po dionici) vrijede oko 1,7 milijuna kuna, a ukupna im je nominalna vrijednost 88.560 kuna
Komentari 6
PFURZHEIM Da kann ich nur lachen!
A kad neko u državnoj firmi dobije osrednju nagradu baš ovi menedžeri i cila nacija počmu raspamećeno lajat kako je to rasipanje, pazi ovo, \"njihovoga\", novca.
Tedeschi je svoj novac zaradio švercajući žvakaćim gumama i toaletnim papirom za vrijeme rata nakon što se u domovinu vratio iz njemačke,za vrijeme dok su dečki njegovih godina krvarili na frontu on je masno zarađivao. Ista situacija je i danas dok je recimo Popijač sjeo u užarenu fotelju ministra gospodarstva i snosi težinu i odgovornost za političke odluke ,Tedeschi sjedi u Josipovićevom gospodarskom savjetu i ugovara unosne poslove bez ikakve pol odgovornosti,pravi je poduzetnik nema što, a čovjek?
Mlada zemlja.. Da točno je dečki su krvarili po frontovima i sad nemaju ništa, ni mirovine,ni posao niti bilo kakovu egzistenciju.A vidiš ima puno više onih koji nisu krvarili, koji su pobjegli u Njemačku,Australiju, vratili se i ZAHTJEVALI mirovinu, POSAO,i sada su to najveći branitelji.a VIDIŠ AKO JE I TAJ GOSPODIN POBJEGAO , VRATIO SE I NIJE NIŠTA ZAHTJEVAO VEĆ JE SVE STVORIO SAM I POMOGAO hRVATSKOJ DRŽAVI više nego ti sa svojim bljuzgarenjima.
Bravo Emil.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pametan covjek....... udio u firmi moze samo dodatno stimulirati..........Boze kako je sve jednostavno samo puno njih to nekuzi...........