Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 100
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SBC i Ipsos:
Povratak na članak

Švedske proizvode voli 74 posto Hrvata

Oko 50 švedskih kompanija danas u nas zapošljava oko 9000 ljudi i ostvaruje prihod od 900 milijuna eura

Komentari 2

SA
samoborka
17:06 10.11.2018.

U nas?? Sjecam se vremena od prije 10ak godina kada se na hrvatskom jeziku govorilo Kod nas. Ali,izgleda...to su bila neka druga vremena..vremena kada su novinari jos tu i tamo poznavali hrvatski jezik.

VL
SA
samoborka
17:10 10.11.2018.

By the way,u vezi clanka i doticnog istrazivanja,uvjerena sam da Hrvati toliko poznaju svedske proizvode i Svedsku da vjerojatno dio njih misli da je Ikea glavni grad Svedske. Molim provoditelje ankete da iduci put,u svrhu uvjerljivosti rezultata ankete, zamole ispitanike u Hrvatskoj da navedu svega Jednu svedsku marku i/ili svedski proizvod..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.