Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 184
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Gubici srbijanskog zračnog prijevoznika
Povratak na članak

Srbijanski JAT prošlu godinu završio s gubitkom od 15 milijuna eura

Glavni direktor JAT-a Srđan Radovanović izjavio je da su navedeni podaci točni, no da u 2010. godinu ulaze s ciljem ostvarenja dobiti.

Komentari 6

OB
-obrisani-
12:56 04.01.2010.

Pa mi onda javi!

VL
AC
@aciide@
12:47 04.01.2010.

04.01.2010. u 12:39h avinadal je napisao/la: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Baš mi je drago za infprmacije VL iz prve ruke, nego mogli bi da objave i gubitke Croatia airlines ne moraju da se stide ili to treba da pročitam na nekom Srpskom sajtu !

VL
AC
@aciide@
12:28 04.01.2010.

Kakve ovo veze ima sa Hrvatskom i Smrnaderom najvećim prevarantom svih vremena ???

VL
OB
-obrisani-
12:39 04.01.2010.

A gdje je to? I baš ja to moram znati? Ma boli me neka stvar za neki tamo JAT. A ti acide, (c.s.) budi sretan kaj ti VL daje informaciju iz prve ruke. Inače ne bi znao da je JAT u curcu.

VL
DE
delamarina
13:15 04.01.2010.

Prvo zeleznica,sad JAT,uskoro mozemo ocekivati kako je prosao vodovod,cemu ovoliko vesti iz Srbije.ili nemate sta da objavite ili vam je cilj da pokazete kako je kod nas sve lose a kod vas med i mleko,a sta ima novo u Austrougarskoj ?

VL
UK
Ugo Kajvez
23:58 04.01.2010.

delamarina . Eto u austrougarskoj smo mi počeli da se rešavamo voždova kao i vi ....... možda će da i nama bude bolje .... ??

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.