Prodali otpad iz Dine i tako nahranili radnike
Nakon blokade ulaza u tvrtku, radnici Dine pokrenuli javnu kuhinju kako bi, dok čekaju isplatu sedam plaća, imali što jesti.
Komentari 11
u svakom zlu ima nešto i dobro . taj otpad bi istrunuo i nikada ne bi bio očišćen da nije bilo ove situacije . to je oživljavanje radnih akcija . kukuriku to podržava .
Gledajući komentare, Sanader je kriv za sva prošla zla, Čačić za sve što se sada događa, a svi ostali su anđeli :)
jA NE RAZUMIJEM NEŠTO. 10 se godina govori o izgradnji LNG terminala Sanader i Ježić prijatelji iz koristi i nikako da se krene sa izgradnjom.Na zadnjoj Sanaderovoj sjednici vlade donešena je jedna jedina odluka. Dozvoljava se izgradnja lng terminala na otoku Krku u Omišlju. Ili je taj Ježić toliko glup da nije uza sve pritisnuo Sanadera za lng ili je Sanader toliko pokvaren da unatoč svoj lovici od Ježića je kočio finalizaciju lng terminala. No u svemu je oštećena država,radnici a šteta ako se ne nastavi sa proizvodnjom u Dini i izgradnjom LNG terminala je nenadoknadiva i netko mora odgovarati.
Uskoro cemo vidjeti Hrvatsku demokraciju na dijelu kada ce optuziti sve te radnike za prodaju, poslati ih na sud i ovhama im oduzeti imovinu.
-------------------------------------------- guten_tag je napisao/la: .... to je oživljavanje radnih akcija .... ------------------------------------------- Obzirom na trendove kod nas i u EU, budučnost su nam radne akcije, volontiranje i svekolika štednja. Dakle, besplatan rad i robno-materijalna razmjena, jednom riječju propast (kapitalizma).
Dakle osobno sam radio u toj firmi još za vrijeme TITA. Svaki mjesec je bila još jedna plača viška,minuli rad je bio 0,5% što je bila nagrada pravična za radnika sa stažom da ne govorim o prijevozu besplatnom na posao o finom radničkom restoranu sa tri menija besplatno,da ne spominjem godišnja usavršavanja,seminare,da ne spominjem kasu uzajamne pomoći, da ne spominjem mogučnost dobivanja stana,da ne spominjem pravnu sigurnost i zaštitu pred sudom,da ne spominjem ambulantu sa laboratorijem i tri liječnika,da ne spominjem plačene dopuste za opravdane razloge, da ne spominjem tvorničko ljetovalište besplatno, da ne spominjem mogučnost bavljenja sportom i rekreacijom besplatno,sve u svemu da ne spominjem sreću i zadovoljstvo što sam radio za vrijeme TITA.A vi se j....e sa svojom demokracijom.
el commadante pa ako nam propadne tzv. kapitalizam kako cemo dalje ? Tiho robovlasnistvo je i sad vec na snazi, ako moras raditi dva posla da bi platio rezije i hranu kako se to zove ?
Ma ne brinite , radi nasa vlada na tome da vise uopce ne radimo ! Upropasti ce sve sto postoji u toj drzavi i onda fiesta ... Mali fürer je na odmoru 10 dana , ko zna mozda se vrati malo normalniji?
Hm A jesu prodali i Ježića?
@medjimurec, po tvome razmljisnju da se zakljuciti, da privatnik moze sve unistiti a drzava je ta, koja se onda treba brinuti o njegovim radnicima i neplacenim racunima. U kojoj to normalnoj zemlji ima? Kako bi bilo da porestanes pljuvati po po svemu i predlozis jedno konzistentno rjesenje? Ako ga nemas onda ti je bolje da sutis na ove tome i ides recimo kometirati Severinu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dok vi cekate Cacic lijepo uhljebljuje svoje kadrove i isplacuje na vas, a i nas racun otpremnine od 2 milje kuna. Nemojte se sada zurizi, pa ne stigne sve. Prvo partija, a onda, ako koja mrvica ostane za narod.