Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Privatizacija
Povratak na članak

Prodaje se četvrtina HPB-a, EBRD najozbiljniji kupac

Nakon objave savjetničkog plana za spas gospodarstva, vjetar u jedra dan je snažnom nastavku privatizacije. Mirovinski fondovi čekaju u niskom startu.

Komentari 14

SH
shooter
21:01 27.04.2010.

Kak smo se samo usudili razmišljat kaj bi imali vlastitu-državnu-hrvatsku ili već kakvu banku u domaćem vlasništvu.Strani zavjerenici sprovode teoriju zavjere u zavjeru, ili smo samo jako glupi?

VL
Avatar Point_of_view
Point_of_view
21:49 27.04.2010.

@shooter, nema se tu puno razmisljati i filozofirati, drzava je jedan obicni \"junky\", koji treba pod svaku cijenu \"dop\" odnosno shoot. U tome je cijela poanta. Nema tu nikakve zavjere. Ako trosis vise nego sto zaradis....

VL
BO
borc
21:54 27.04.2010.

Vratio se Škegro da rasproda ove mrvice što su ostale od Hrvatske.Vjerovatno debelo naplacuje svoje\"savjete\"a o provizijama da se i ne govori.

VL
UI
uvijek i sve
22:06 27.04.2010.

Ne mogu virovat da još jedanput ovaj idiot s glavon u obliku žarulje pokušava uništit Hrvatsku. S Jacon to mu ne bi tribalo bit teško jer ona ima upravo taj zadatak. Zasra je kad je bija u Vladi, pa uu Sunčanom Hvaru, pa bi sad opet. Šta više upropasti, više ga mrzitelji i detuđmanizatori plaćaju!

VL
SH
shooter
22:21 27.04.2010.

Nije to baš tak jednostavno,meni zgleda da je onom masnom kaje do nedavno bil neki šef u HPB neko šapnul (neko iz krugova stranih banki) da podeli čim više kredita koji se sigurno nemreju vratiti.

VL
SH
shooter
22:50 27.04.2010.

pont_of_view Ima tu još sastojaka.Svima još uvijek smeta hrvatska samostalnost,moglo se vidjeti u ratnim godinama.Koliko bi mi još i znali oni(strani zavjerenici) uvijek poguraju one koji nas zakopaju još dublje.Kad se sa odmakom pogleda uglavnom je sve zavjera tu ii tam se nekaj slučajno dogodi.Zavjere ima i doma npr neradnici protiv radnika.

VL
OH
ohhh
23:18 27.04.2010.

Kvisling je postala beznačajna paradigma izdajništva nova je sigurno: \"član hdz\" - sadašnji ili bivši, sve je to isto go..o

VL
SC
Shq_ctrI
00:03 28.04.2010.

dakle, ako sam dobro razumio... HDZ će prodati poslijednju hrvatsku banku (iako već godinama kukamo kako je najveća katastrofa bila što smo prodali banke strancima)... i za to dobiti pišljivih 70 milijuna eura, što je manje čak i od kreditata koje je neki dan uzeo HAC (100 milijuna), kako bi zaposlenim rodijacima, netjacima, pajdama i zemama omogućio održavanje visokog standarda na koji su navikli kao i skupocjenog voznog parka (sjetimo se, svi menadžeri HAC-a nedavno su dobili po automobil vrijedan po pola milijuna kuna svaki)... idemo dalje...

VL
BO
boki2105
08:40 28.04.2010.

\"....kojima također treba jedna dobro odrađena privatizacija kojom bi se potaknuo oporavak burze.-....\"budimo realni...kada smo ovakvo nešto doživjeli od HDZ-a???a sve to pod paskom ovog odbjeglog mamlaza koji je isto tako i sada uspješan u svom privatnom biznisu...ko država!

VL
BO
boki2105
08:41 28.04.2010.

privatizirali vam tako....

VL
OB
-obrisani-
11:53 28.04.2010.

@ADMINE plačeniće . Zašto mi brišeš komentar? Idalje tvrdim da se banka niti njezin ijedan dio nasmije prodavati. Sve dosadašnje prodaje banaka danas svi stručni krugovi osuđuju! Povisiti poreze onima sa visokim primanjima Obustaviti prodaju banke. Oporezovati firme koje ionakoko ne plačaju nikakav porez a iznose profit iz zemlje, na račun HR građana koji u konačnici povečanjima poreza i rashodima njih bogate. Strance bogate a za svoju djecu nemaju za školovanje. IZDAJNIĆE jedan od ostalih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
DU
Deleted user
12:42 28.04.2010.

Još obradive površine, more, obalu i pitku vodu i to je to...Mater vam izdajničku, da li se za to ratovalo da ovakvi hydrocephalusi i lopovi rasture sve što valja u ovoj državi?

VL
DU
Deleted user
13:08 03.05.2010.

Najbogatije slojeve ovog društva ,država nije niti takla.Da je ,nebi bilo toliko vanjskog duga .A upravo oni koje političari štite napravili su ovo s.... u kojem sada jesmo.

VL
UK
Ugo Kajvez
20:42 13.05.2010.

Ova lik je zloćinac, ... nadam se da će ga jednog dana izvest pred sud za izdaju ...... čim mu vidim sliku dođe mi na povraćanje ......

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.