Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 59
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zbog 6886 kuna duga
Povratak na članak

Pred stečajem posljednja produkcijska tvrtka 'kralja sapunica' Romana Majetića

'Kreativna produkcija' osnovana je u rujnu 2008. s temeljnim kapitalom od 20.000 kuna, a osnivači su Coproduction ltd, tvrtka registrirana u off shore zoni u Belizeu i Roman Majetić koji se navodi kao direktor.

Komentari 1

KU
kunigunda
20:55 19.05.2016.

da čovjek ne povjeruje , pa vi novinari bi trebali istražiti tko je pravi vlasnik te tvrtke pa onda slobodno recite sigurno je ona pijana ministrica izdašno financirala našim novcem te gluposti a sada hasanbegović stavio lokot na kasu ii kao židov čuva novac pa se više ne možete razmetati i slikati na naš račun

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.