Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 142
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Konzorcij
Povratak na članak

PBZ i DVB traže partnera Croatia Airlinesu, financijski savjetnik dobit će 500.000 eura

Vlada od budućeg strateškog partnera CA očekuje širenje mreže letova i tržišnog udjela kompanije, obnovu flote, jačanje tehnike i širenje njezinih usluga na druge aviokompanije. Prema procjenama uprave CA, kompaniji je potreban inicijalni iznos od 250 milijuna kuna da se pokrene investicijski ciklus

Komentari 1

Avatar kenshi
kenshi
20:58 27.04.2019.

Evo, ja se ovime svečano javljam kao savjetnik za € 500.000,00 i moj savjet glasi : Trošite manje nego što zaradite!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.