Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 188
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Svi maštaju o njima
Povratak na članak

Ovo su najpopularnija zanimanja za pripadnike generacije Y!

Generacija Y pronalazi se u poslovima koji su jedva postojali prije pet godina. Svoje ambicije zadovoljavaju u profesijama kao što su stručnjaci za društvene mreže, eksperti za oglašavanje i analitičari baza podataka.

Komentari 11

Avatar Proleter
Proleter
14:05 03.12.2015.

Da ih ostaviš u šumi krepali bi za tri dana. Pogotovo žene.

VL
Avatar Allemann
Allemann
13:54 03.12.2015.

Sve neka 'Lezi, hljebe, da te jedem" zanimanja. Generacija Y je za ništa.

VL
DI
duncan_idaho
17:37 03.12.2015.

buahaha koji idiotski članak prepisan od ko zna kud. rvacka generacija ipsilon okuplja se na zavodu HZZ-a

VL
Avatar blackula9
blackula9
14:55 03.12.2015.

Financijski savjetnik:)

VL
ZA
zagabria1
17:26 03.12.2015.

Znači sve neka šupljoglava zanimanja gdje se prelijeva iz jedne posude u drugu. Marketinških stručnjaka ima ko pljeve a ekonomija nikad lošije nije stajala. Bolje neka ta generacija gleda kako će se najesti kruha. Kako je krenulo bit će nestašica

VL
TO
tompa
20:27 03.12.2015.

Svi smo dio jedne jedine globalne društvene mreže poznatije kao kolektivna svijest i ako slušamo svoje "srce", bit ćemo "lajkani".

VL
Avatar JGKIFLA
JGKIFLA
20:37 03.12.2015.

Kak bi reko moj stari ovo su "daj si nadji pravi poso" poslovi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.