Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ponovno poskupljenje
Povratak na članak

Od utorka poskupljuju benzini, a pojeftinjuje dizel?

Eurosuper 100 mogao bi, nagađa se, sa 11,93 skočiti na 12 kuna za litru, dok bi eurosuper 98 trebao stajati 11,27 kuna

Komentari 12

MO
mobuco
22:06 13.04.2012.

Šta je to ostalo od biračkog tijela kukurikavaca. nema teksta o uspijehu ove vlade... PS. 2008. god. barel nafte je bio 150 $, cijena na benzinskim crpkama super 95 7,8 kuna, a danas barel 120$, cijena na benzinskim crpkama (pročitaj članak)????????

VL
LI
liskovaca
06:28 14.04.2012.

bojkotirajte inu! točite na crpkama koje ne uzimaju gorivo od ine ( lukoil npr.)

VL
OB
-obrisani-
06:45 14.04.2012.

INA nije više u Vlasništvu Hrvatske ( cjena će opetovano rasti ma tko vladao ). MOL trlja rukeee,zarada nikada biolja !

VL
OB
-obrisani-
06:46 14.04.2012.

Banke nisu u Vlasništvu HRVATSKE, Banke Trljaju ruke Zarada nikada Bolja

VL
OB
-obrisani-
06:48 14.04.2012.

13.04.2012. u 22:06h mobuco je napisao/la: Šta je to ostalo od biračkog tijela kukurikavaca. nema teksta o uspijehu ove vlade... PS. 2008. god. barel nafte je bio 150 $, cijena na benzinskim crpkama super 95 7,8 kuna, a danas barel 120$, cijena na benzinskim crpkama (pročitaj članak)???????? ================================= A onda se Sanader dosjetio kako da zaebe sve Hrvate a sebe i svoju Obitelj OBOGATI, eto vam sad !

VL
OB
-obrisani-
07:47 14.04.2012.

Da 100 puta još blesavi Hrvati glasaju za Lopovski HDZ i Lopinu SANADERA, ništa više ne može povratiti INU u Vlasništvo Hrvatske NIŠTA ! Sanader i HDZ \" zauvjek \" su prodali INU, i zauvjek će Mađari cjediti Hrvate,ma tkoo vladao ovim prostorima !

VL
OB
-obrisani-
07:49 14.04.2012.

MOL je odlućio : Hrvati : \" Svaki utorak \" u godini ovoj i svakoj idućoj, povećavati ćemo vam cjenu Goriva ! vaš : MOL

VL
OB
-obrisani-
07:51 14.04.2012.

14.04.2012. u 06:28h liskovaca je napisao/la: bojkotirajte inu! točite na crpkama koje ne uzimaju gorivo od ine ( lukoil npr.) ====================== Hoćeš reći ; bojkotirajte Mađare ??? hahahahaha

VL
Avatar dariodario551
dariodario551
07:55 14.04.2012.

Neki danas Kažu : TITO je bio zloćinac,jer je napravio INA industriju, Sanader je odlućio rješiti se, Zloćinačke tvorevine, pa sve prodao Mađarima, eh jadna majko, sad hrvati kupuju od svojeg u stranom vlasništvu, hehehehehehe

VL
Avatar dariodario551
dariodario551
07:57 14.04.2012.

biti će još ,mnogo,mnogo poskupljenja nafte i derivata. Mađari vole zaraditi, a znaju : hrvati Imaju novca

VL
SO
sokre3
13:01 15.04.2012.

u bogamu pa koliko čemo mi to plačati čačičevu slobodu,i do kada,ajde ti fino u zatvor ko i ostali pošten narod,hehe

VL
Avatar dariodario551
dariodario551
10:21 16.04.2012.

15.04.2012. u 13:01h sokre3 je napisao/la: u bogamu pa koliko čemo mi to plačati čačičevu slobodu,i do kada,ajde ti fino u zatvor ko i ostali pošten narod,hehe =================================== Ni Čačić kao ni Sanader neće ni u kakav zatvor jer , NEMA dokaza

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.