Obustavljena proizvodnja: Je li Debeljakov imperij prva kolateralna žrtva raskida s Rusima?
Trgovački sud odbio zahtjev Brodosplita za pokretanje predstečaja. Razlog? Formalno-pravna pogreška koju ćemo ispraviti i poslati zahtjev ponovno, kaže Tomislav Debeljak, predsjednik uprave
Komentari 15
Nije žrtva raskida sa Rusijom, on je samo jedan od onih koji ne mogu bez državnih poticaja.
Dakle, kao što je zorno, nikakva Putin, nikakva Rusija i nikakav rat nije kriv za propast gospodarstva i visoke cijene energenata, već isključivo Bruxelles i Zagreb. Isti su odlučili pucati sebi u noge, a ne netko drugi.
Blefer, muljator. Malo pitanje tko mu je poklonio Brodosplit i koje mu je trenutno zanimanje.
Da je ta firma bila na zdravim nogama ne bi propadala nakon samo dva mjeseca problema. Ovo su sada izlike za ono što neminovno sljedi...
Šteta.Brodosplit ima budućnost,ima sposobne ljude i radnike,gradi i za HRM, njima je trebalo pomoći.
Ima puno pravnika! Haha
Puhao je balon od sapunice koji je morao puknuti. Malverzacije i lopovluk ! Klasičan "gospodarstvenik " u hrvata. Na tragu todorića, kutle, rajića ....
A lijepo sam im govorio da se zaposle u državnoj službi.
Preinvestiranje.
Tko su rusima tikve sadi i trebaju mu se obijati o glavu. Nakon svega što smo gledali u aferi Agrokor on ide šurovati s ovim međedima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nema rat ništa s bankrotom ali ima of shore kompanije Vedrane Debeljak i brace. Ajmo istražitelji pratiti isisavanje državnih poticaja, naravno ako smijete.