Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 154
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Niži porez na plaće, a ne PDV

Korisnije bi bilo rasteretiti rad i većim primanjima poticati potrošnju stanovništva

Komentari 1

Avatar abakus
abakus
12:27 17.06.2014.

Bla bla... Treba srezati lokalnu upravu i srediti kaos u zakonima i prestati ih stalno mijenjati jer to odbija svakog poduzetnika - pa će se stvoriti poduzetnička klima i početi ponovno zapošljavati ljude. I to je jedino rješenje naših problema. Sve drugo je pretakanje iz šupljeg u prazno.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.