Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Udruživanje
Povratak na članak

Nestle preuzima Kraft foods za 3,7 milijardi dolara

Sporazumom kojim je ovo dogovoreno pod Nestleovo okrilje dolaze marke DiGiorno, Tombstone, California Pizza Kitchen i Delissio, zahvaljujući čemu se zasigurno ojačati svoje poslovanje na američkom i kanadskom tržištu.

Komentari 1

DA
davor
09:41 06.01.2010.

Kao i uvijek naslov ne prati ono što piše u tekstu...a to je da NEstle kupuje biznis ssmrznutom hranom a ne kupuje cijeli Kraf Foofs, kako to u naslovu piše.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.