Nekretninski boom: građevinari dobili dozvole za 11.641 novi stan
Izgradilo se više velikih nego malih stanova, pa je lani na tržište stiglo 1470 stanova od 190 m2
Komentari 5
plata 8.000 EUR po mjesecu...
Čuj ono stanova od 190 kvadrata. Ma dajte zvao sam jer upravo takav tražim kad ono u stvari 125 kvadrata plus balkon, podrum i parkplac. Kada zbrojiš navičrš nekako na 190y.
Nekretninski balon se neće sam napuhati. Tko god ima išta ušteđevine ulaze u beton.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za koje ljude budu svi ti stanovi?