Uzlazni trend neće se prekinuti: Korona im je donijela najveći pad u povijesti, no sada su nezaustavljivi
LVMH je izvijestio da su zarade njihovih modnih marki kao što su Luis Vuitton, Dior i Fendi dosegle nove rekordne razine. A odlično je išla i prodaja šampanjca, konjaka i luksuznih satova
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0