Najlakše se prodaju superjeftini ili kvalitetni stanovi na dobroj lokaciji
Kao ulaganje – Kad kupuju stan, ljudi žele da on vrijedi i za dvije i za dvadeset godina
Komentari 8
Tko kupuje stanove u RH više, oni iz privatnog sektora Sudskim nalogom deportiraju zbog neplačanja, onih 2% stanovništva što ima 200 milijardi ušteđevine imaju vile i ne trebaju im ti "kavezi", a ovi na državnoj sisi kao srednji stalež je gotovo izbrisan i jedva preživlajvaju sa tih 5300kn....
Najlakše se prodaju superjeftini ili kvalitetni stanovi na dobroj lokaciji? Znači, najlakše se - ne prodaje ništa. Da mi je znati koga bi vi novinari s ovakvim "člancima" željeli "farbati"?
Napokon stiglo priznanje kolika je maximalna cijena kvadrata stana u ZG. Oko 600 EUR-a tvrdim već godinama.
a najteže se prodaju superskupi nekvalitetni stanovi na lošoj lokaciji
Imate pravo, ovaj Ranilović je biser nad biserima.
Ovaj Ranilović već ranije mi je upao u oči zbog svoijh oštroumnih komentara!Ovaj put pak nevjerovatnom konstatacijom otkrio je Ameriku! Inače svi koji se čude cijenama nekretnina u Hr razlog tomu će otkriti ako odgonetnu zbog čega psi ližu svojaja jaja! Da nebiste predugo razmišljali evo odgovor ...Jer mogu ,zbog toga ližu jaja!Tako je i sa cijenama dok ima recimo to šarmantno ljudi upitne mentalne razine do tada će se u gradovima kao što su Split i Zagreb za m2 ražiti u prosjeku 2000Eura!Zagreb nebi smi koštati više od 1000 Eura na najboljoj lokaciji a u Splitu bi trebalo platiti datamo netko dragovoljno stanuje!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da mi je vidjet taj stan u Zagrebu za 600€ po kvadratu.