Magma grupa u devet mjeseci udvostručila gubitak
U obzir više ne dolazi ni dokapitalizacija niti novo izdanje komercijalnih zapisa, jedini je spas za tvrtku kupac koji će preuzeti kompaniju, tvrde u Avidusu
Komentari 12
Koji je to lik, dok je bio ministar ukinuo je pdv i carinjenje na igračke dok mu je žena imala tvrtku koja je uvozila šlepere i šlepere igračaka - tako je on izgradio svoje poslovno carstvo.
magma je ocito vec proslost.
meni je krivo radnika,ovaj će se već snaći u životu
covjeku treba pomoci slagalis e vi samnom ili ne, u pitanju je 1200 zaposlenih plus njihove familije
nikad nisam žalio privatnike koji propadnu ne cijene oni ni radnike kad dijele otkaze,jedino mi je uvijek krivo radnika jer oni uvijek najgore prođu a ovaj tip će već za godinu dana imati novu firmu
Pod okriljem mraka naučnice danas naveče na Žitnjaku skidaju one dvometarske police.Nema tu spasa.Za njega je Gajeva bila velika matematika.Ista priča kao i Pevec samo malo bolje umotana tektualno.Ulagači samo šta nisu stigli misli na dobavljače po svoju robu ii dugove.Najbahatija osoba u Mlinarskoj.
Fizulic, bas kao i masa drugih politickih i podobnih tajkunjara i predugo je potkradao drzavu i sto je jos vaznije svoje djelatnike i zasluzuje propasti financijski kad vec nije moralno. Magminim djelatnicima ionako je bolje pronaci drugi posao a ne raditi bez primanja.
Nije on\" NAIVEC\"bivši samoupravni propali ministar ima svoje dužnike i u Hravatskoj i van nje.On se pripremio za ove događaje od tajnih računa do dobrih pravnika.Na žalost največu cijenu če platiti njegovi radnici.
Stara i poznata: Tko ne cijeni svoje radnike, nikada neće uspjeti! Fižulić svoje randike nije nikada cijenio niti ih cijeni danas. Za ovu državu on je bio uspješan. Zamislite ministra gospodarstva koji uvozi preko fiktivnih off shore kompanija i kojii radnike prijavljuje na minimalac, a ostatak plaće u kuvertama. Uza sve to, radnike je tretirao kao što su to nekad radili vlasnici manufaktura. Eliminiranje ovakvog tipa poslodavca može Hrvatskoj donijeti samo dobro, a radnicima sve više i više dostojanstva.
Bivsi ministar ima prijavljene radnike na minimalcu a drgi dio isplaciva na crno opce poznato u privatnom sektoru a onda se mi pitamo zašto nema novca u mirovinskom ili zdravstvenom fondu pa napadamo braniteljske mirovine
Biciklista nije imao ambicije da svojim ljudima pruži osigura perspektivu i mirniju budućnost. Sve je vjerojatno u kreditima , a on je vjerojatno zamračio dovoljno , ukoliko mu ovo jadno pravosuđe ne pokuca na vrata.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
adio, adio, adio, adios