Letjet ćemo šest puta tjedno iz Britanije za Zagreb
Ove smo godine u planove tako, osim Zagreba, uvrstili i Lisabon, Madrid, Rim... U Zagrebu vidimo priliku za dobar posao, to je zanimljiv grad, s brojnim znamenitostima, ugodom klimom, dobrim restoranima i vjerujemo da će se Britancima svidjeti.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0