Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 132
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
JOŠ JEDAN SPOR
Povratak na članak

Kostrenčić kao dioničar Ine i sam razmišlja o tužbi

Nije sporno samo to što izvršni direktori upravljaju Inom, nego i to što po trojicu članova uprave Ine biraju članovi društva, a ne Nadzorni odbor Ine

Komentari 2

2X
2Xgeneral
21:52 17.09.2014.

sami prof, dr. -i a sve propada???? ili su nesposobni ( neka odu ) ili namjerno rade zlo ( nea idu u zatvor )!! jednostavno! ( ako je pravna država )

VL
KU
kupatilo
01:19 19.04.2016.

Steta pametnih ljudi al takvi tesko dodju do izrazaja il su pak nezainteresirani borit se sa zlom koje vlada.Nekamu je laka crna zemlja i vjecna slava!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.