Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 104
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
potvrđena prodaja
Povratak na članak

Lukšić grupa kupila umaški Istraturist 
za 120,1 milijun eura

Zagrebačka banka prenijela dionice na Lukšićevu Plavu lagunu

Komentari 2

LE
LeonardS
19:25 27.11.2014.

Mene samo čudi da se obala rasprodaje a još se nezna kako je prodana Arenaturist, kako se obogatila Adris grupa, nekretnine Hipo bamke, Končar kupuje sve za 1 kunu itd, toga ima još, i ovo samo spominjem Istru a gdje je drugo što....sve su to kapitalna ulaganja ali se nitko nehvali jer je sve pod navodnicima???

VL
LU
lukabulic
14:50 28.11.2014.

ovakvi ljudi investitori su hrvatska budućnost prije trebamo komunističke kočnice odpustiti da hrvatska dijaspora pokrene investicije u hrvatsku-uz pismu moja domovina -živili-

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.