Inine dionice preko tajnih kupaca kupovao MOL? Istraga pri kraju
Hanfa je ocijenila da je potrebno privremeno obustaviti trgovanje Ininom dionicom zbog zaštite svih investitora
Komentari 9
Hm..... ovo sa Inom, čini mi se, ulazi u zonu sumraka..... Kako pronaći nepravilnost u tome ako neki MOL-ov partner kupi kritične dionice i potom oni zajedno imaju sva upravljačka prava, a da se formalno preuzimanje nikada ne napravi?
Iako i ja imam dionice i bavim se tragovanjem istih ( i zarađujem), burza dionica kao takva je samo piramid pljačka sustav ........... i komunisti su bili u pravu što nisu dozvolili takvu trgovinu ............
Ugo Kajvez-čekaj ne razumijem tvoje riječi. Tko da više neka nosi. U čemu je problem, smisao ulaganja jest profit. Ako ulažem onda mi je tako svejedno tko će kupovati i po kojoj cijeni. Kada bih mogao prodati svoje kamenčiće za vilu, rado bih to učinio i ne bih smatrao da sam učinio nešto loše. Sve dok vlada novac, a vlada. Kad je dobro njima, neka bude dobro svima.
Do Prvog Aprila...ha,ha,ha.
Što su komunisti stvorili ovi sada sve rasprodali,dobro da smo to imali,jer što bi sada imali za grabati???
Ugo Knjavez - fosilu :)) Misliš li na one komuniste iz SSSR-a koji su završili neslavno (propali) ili na kineske komuniste koji su dopustili \"takvu trgovinu\". Obzirom da i ti Ugo imaš dionice i baviš se se trgovanjem istih (i (i zarađuješ), a kažeš da je burza dionica kao takva samo \"piramid pljačka sustav\" (što god to značilo) nisi li onda ti pljačkaš? :)
Jel\' možda netko daje 5.000? U čemu je problem? Da sam vlasnik rado bih prodao za 10.000 po dionici. Nekome vrijedi nekome ne vrijedi, pa što? Treba li još uvijek biti INA krava muzara za socijalni mir?
možda je ...doktor Ivo....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pojeo vuk magare!!!