Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ikea
Povratak na članak

Georg Platzer - voditelj buduće Ikeine robne kuće pokraj Zagreba

Platzer je karijeru u Ikei započeo 1989. kao dio tima zaduženog za gradnju Ikeine robne kuće u Grazu, koju naviše posjećuju kupci iz Hrvatske

Komentari 7

CH
chemica
16:13 18.04.2011.

Nisu bedasti pa da daju Hrvatu da im razhebe biznis. Što se jadnog Austrijanca tiče, nekom se morao gadno zamjeriti kada su ga ovako degradirali. Od šefa u Beču, postao je šef u balkanskoj pripizdini, da prostite.

VL
MA
marujita
17:15 31.05.2011.

ne kuzim ove kr****ske komentare. kao prvo, normalno je da ce tako veliki koncern uzeti covjeka iznutra, koji se popeo po ljestvici i dokazao. vjerojatno pocevsi na nekom jako niskom poslu. kao drugo, svaka ce firma koja pocinje u stranojj zemlji uzeti iskusnu osobu sto ovaj itekako je. to sto uci hrvatski mu je samo ogroman plus. i vi koji s****te o austrijskim firmama koje kakti ne uzimaju hrvate - u krivu ste i to debelo. bivsi direktor vip-a mislim je postao direktor austrijskog telekoma i veeeeelika faca tu u austriji. cak i ako mu njemacki nije savrsen i cak ako ima jaki akcent. znanje i sposobnost je ono sto se trazi a upravo je to hrvat boris nemsic imao i pozvan iz zagreba u bec. toliko. ja pozdravljam i dolazak ikee i konacno urazumljivanje hrvatskih vlasti sto se dozvola i slicnog tice. otvorit ce se novi poslovi a jeftini namjestaj (ili skupi, ovisno o dubini dzepa) ce postati dostupan svima.

VL
LA
las35vegas
12:43 18.04.2011.

pa dobro dosao svaki ko moze nekog zaposlit, lose je opet samo to sta stalno prave razne trgovine svega i svaceg, da bi covjek ovima odnio lovu, mora je najprije i negdje zaradit, hocu reci sa trgovinama je najlakse, tu covjek ne mora biti pametan, vec mora imat dosta love ili puno love ko ikea, za napravit tvornicu to vec ne moze svako, a komunisti 100% ne-

VL
DU
Deleted user
14:57 18.04.2011.

Prvi voditelj buduće Ikeine robne kuće nedaleko od Zagreba bit će Austrijanac Georg Platzer -------------------------------------------------------------------------------------------------- O.K. super, ali kako mi nismo u EU moze li mi neko reci po kojoj osnovi i kako ce doticni dobit RADNU DOZVOLU i znaa li doticni HRVATSKI ili ce sluzbeni jezik biti austrougarsko svedski... nista me ne bi zacudilo u zemlji kmetova matije gupca i kuena hedervarija zamislite da ode hrvatski covjek za direktora u austriju i svedsku a prica samo HRVATSKI

VL
DR
drmrbr
16:00 18.04.2011.

Je ,a kad su to naši ljudi investirali u Austriju? Kad budu, onda nek slobodno zaposle Hrvata kao voditelja , a do tad nek budu kuš.

VL
OB
-obrisani-
18:26 18.04.2011.

ANNO1777 je online igra koja simulira gospodarski politički I vojni sustav, kao u stvarnom svijetu. Vi ste građanin sedamnaestog stoljeća, koji se bori na svim razinama kako bi se unaprijed društvene hijerarhije. Možete otvoriti poduzeća, postati guverner ili možete izgraditi vojnu carstvo. Sve je do vas. Za razliku od ostalih igara ovog tipa, virtualni novac iz ANNO1777 mogu razmijeniti za pravi novac, I obrnuto. Drugim riječima, financijski uspjeh u virtualnom svijetu igra postaje financijski uspjeh u stvarnom svijetu. DIREKTNI LINK: http://www.anno1777.com/index.php?i=96885

VL
FU
funta82
21:05 18.04.2011.

eto cure prodavačice..sada znate kome trebate nuditi da mu date...pa će vas on onda lijepo zaposliti....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.