Europol zaplijenio lažno vino, masline, meso, uhićeno 749 ljudi
Operacija Opson, što na starogrčkom znači "hrana", od 2011. se provodi svake godine, a u njoj svaki put sudjeluje sve više država.
Komentari 8
Krenimo mi u akcoju opismenjivanja tzv. novinara. Lazno meso? Kako to? Napravljeno od kartona? Nisu vise samo Potemkinova Sela, u Hr imamo I Potemkinove kobase
Koliko je u toj akciji participirala inspekcija RH? Vjerojatno nista jer se zbog usupcavanja regioncima niti ne provodi kontrola smeca koje se uvozi iz BIH i Srbije.
Ne mogu vjerovati, kako loš članak, kakvi komentari... Zaboga, u večerašnjim vijestima je objavljeno da je jedna belgijska firma prodavala na Kosovu meso iz dvije tisuće prve ( 2001. ) godine; ako to nije razlog da se ljudi ne zabrinuu što jedu, što jest !?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ako pišete članak ili pišite išta ili nemojte pisati NIŠTA jer ovakvi članci služe samo onima koji ih pišu da dobiju honorar i ništa više!!!!!!!!!!!!!!!!