Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 16
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Financiranje
Povratak na članak

EIB i HBOR potpisali dva ugovora vrijedna 284 milijuna eura

Prvi ugovor namijenjen je financiranju malog i srednjeg poduzetništva, infrastrukturnih projekata u javnom sektoru i u srednje kapitaliziranim poduzećima, a drugi projektu dogradnje i izgradnje pogona investitora Dina Petrokemije.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.