Dobre vijesti za studente! Povećava se minimalna satnica, otkriveno i koliko će iznositi
Odluka o novoj satnici vrijedi od 1. siječnja 2021.
Komentari 5
Vaaauuu , 1.17Kn, tekstom, jedna kuna i sedamnaest lipa...to je to!Bravo!
Poslodavci će upisati da su radili jedan sat manje i riješen problem.
opet se povećava suma koju će privatnici izvlačiti iz firme bez poreza. student odradi nešto, ovaj kao nešto plati, dio novca vrati gazdi, i to je to. mene jako vesele iznosi koje neki studenti dobijaju, već prije 15 godina sam vidio da mjesečno likovi potegnu i preko 10.000 kn! pa koji to posao 'odradi' student u dva-tri sata dnevno, da ga gazda plati 2 puta više nego svojeg radnika...? a studenta nisi vidio nigdje, a ni to što je napravio. ovo je crna rupa našeg sustava, tu se gube stotine milijuna. a o studentskim centrima da ne pričamo. tamo je ugodno raditi...
Nakon ove odluke studenti i djeca emigranata će se masovno početi vraćati u HR. Čak 1,17 kn po satu je povećana satnica pa više nitko neće htjeti završiti faks samo da se može ovako besramno obogatiti!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Odradiš milion sati prekovremenog i eto ga, milioner!