Brodosplit počinje gradnju autonomnog besposadnog broda: Gasit će požare, sprječavati onečišćenja...
Besposadno plovilo omogućit će učinkovitije raspolaganje resursima, uz nepostojanje rizika za posadu prilikom intervencija kojima bi se osigurao dugotrajan boravak na otvorenom moru ili vanjskim otocima bez potrebe za izmjenom posade
Komentari 8
Prvo se moraju dovršiti preostala četiri OOB kojima Debeljak očito pokušava ucjenjivati. Ne namjerava li ih dovršiti, ima još brodogradilišta koja to mogu.
Ne vidim nigdje oznaku “Promo”?
svakoj drzavi je zbilja tesko je izgraditi ovakvu ribarsku kocu..
izgradi ce to u snovima kao i ophodni brod.
Bez posade ćemoći ploviti po svim vremenskim neuvjetima? I uspješno pristati u luku? Teška nebuloza
Ovako izgleda kočarica od starog Barbe.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zakaj vam Rimac ne ugradi svoje baterije i elektromotore?