Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 202
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
istraga traje
Povratak na članak

Bivši direktor ACI-ja bivšim članovima Vlade kupovao satove?

Bivši HDZ-ov direktor nacionalnog lanca marina ACI Anto Violić pod istragom je zbog sumnje da je tijekom protekle dvije godine ugovarao štetne poslove i preplatio neke investicijske projekte, doznaje Poslovni.hr.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.