Američka središnja banka prvi puta među rizike uvrstila klimatske promjene
Nagle promjene cijena imovine povezane s klimatski uvjetovanim prirodnim katastrofama imat će posljedice na financijskim tržištima koje će biti teško predvidjeti, ponajprije zato što nije dovoljno poznata ili se dovoljno ne dokumentira stvarna izloženost klimatskim rizicima, upozorava Fed
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0