Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 225
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Beograd u iščekivanju Josipovićeve sambe

Josipovićeva, Porinom ovjenčana kompozicija, bit će izvedena u Beogradu “na zahtjev tamošnjih glazbenika i publike“, objašnjava hrvatski predsjednik nenadani interes za sambu u Srbiji.

Komentari 4

VE
velikazmija
12:29 24.10.2012.

ide li samba bez rumbe --nevijerovatno koja nostalgija uz sve učinjene zločine --i ne kajanje --

VL
DU
Deleted user
13:07 24.10.2012.

Dar s neba je pojava Tome Grobara na čelu Srbije, a i tzv. mali Sloba skladno upotpunjuje dojam. Naši bi se slizavali, ali s druge strane je zakleti ravnogorac i tip ispao iz šinjela Miloševića. Nek požive obojica što dulje - i biološki i naročito politički...

VL
OB
-obrisani-
07:13 25.10.2012.

Koltrina, je li Republiku Srpsku priznao Josipović ili Tuđman? Je li se Josipović ili se Tuđman susreo s Miloševićem 54 puta?

VL
FA
Fantom47
07:37 25.10.2012.

Kakve bi bilo frke, da nisu partizani pobili sve ustaše, pa da na vlast u Hrvatskoj dođe jedan autentični ustaša. Nisam uopće uvjeren da bi u Srbiji bilo velike spike, više bi gužve bilo u Hrvatskoj. Naime, mi već 22. godine imamo "antifašiste" na vlasti u Hrvatskoj i veoma su "uspješni", čak su pomalo i bijesni što ne mogu na noge autentičnom četniku u Beograd, jer u Srbiji na vlast može Srbin, ali u Hrvatskoj ne može Hrvat, već samo "antifašist".

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.