Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ŠTO SMO ZGRIJEŠILI
Povratak na članak

Vozimo brzo, pijemo isto, ali se više drogiramo

Svaka treća od ukupno 597.102 kazne ispisana je zbog prebrze vožnje, a policija je uhvatila 29.841 vozača pod utjecajem alkohola

Komentari 7

JO
josmalopanestalo
10:26 09.11.2014.

kad bi gledali realno trebalo bi kažnjavati sve koji imaju vozačku jer ili ne znaju voziti i koristiti svjetla, žmigavce, kočnicu ili gas ili znaju pa onda voze po uvjetima u prometu i onda ih opet kažnjavaju!!!!

VL
DU
Deleted user
11:16 10.11.2014.

alkohol i droga, čemu razdvajanje.. pa alkohol je vrsta droge jedina razlika je u tome što je alkohol legalna droga, tko misli da je drugačije neka se obrati na Zavod za bolesti ovisnosti KBC 'Sestre milosrdnice'

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
15:45 22.03.2018.

Nikada ne pijem dok vozim,već uvijek stanem,pa u miru popijem koliko želim,spremim piće i pokrenem vozilo i vozim dalje.

VL
Avatar davcro
davcro
02:02 09.11.2014.

Brzinu svaki vozač mora prilagoditi SVOJIM mogučnostima, table tu ništa ne znače osim da sugeriraju max. PREPORUČENU brzinu, a ukoliko to nije u stanju vozačka dozvola nije za takvu osobu. Alkohol i droga su več druga stvar i to naravno tolerancija 0 bodova.

VL
Avatar gecdra
gecdra
20:20 07.11.2014.

Brzina je jedino zlo u premetu i treba ju sankcionirat kazneno a ne prekršajno.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.