Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
EURONCAP
Povratak na članak

Tesla Model X najsigurniji, odličan i Porsche Taycan

Novi Peugeot 2008 na ispitivanju je bio u dvije verzije. Sa standardnim sigurnosnim paketom osvojio je 4 EuroNCAP zvjezdice, a uz dodatni ”safety pack” maksimalnih 5 zvjezdica

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.