Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 128
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
lice i naličje
Povratak na članak

Prodaja iPhonea raste u SAD-u i Velikoj Britaniji, pada u Europi

Razlozi se kriju u krizi eurozone te pojavi sve povoljnijih uređaja opremljenih Androidom

Komentari 4

CI
cickova
10:04 23.12.2011.

za pocetak bih rekao da su europljani pametniji od amera, to i ptice na grani znaju. englezi su cudni sami po sebi... ali drugi razlog u clanku mi ne stima, s obzirom na to da vec jeftiniji i JACI uredjajii na androidu postoje par godina. no pitanje odkud je ova vijest i tko ju je pisao

VL
QW
qwerty
15:55 23.12.2011.

Ova ti je dobra. Evropljani su pametniji i zato kupuju plastično smeče koje moraju mijenjati svakih par mjeseci. Sirotinja uvijek kupuje smeče!

VL
DU
Deleted user
19:41 23.12.2011.

Prodaja iPhonea raste u SAD-u i Velikoj Britaniji, pada u Europi ----------------------------------------------------------------------------------------- pa kako sad to. zar niste odje balili da propade usa a britanija ko albanija. a u hrvatskoj nikad bolje.

VL
Avatar abcd
abcd
03:11 25.12.2011.

he*** iphone koji nije jailbreakan

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.