Prevare s dostavama paketa sve su češće: Lopovi najčešće ciljaju upravo ovakva kućanstva
U slučaju da ipak postanete žrtva prijevare, vjerojatnost da će te vratiti svoj novac izuzetno je mala jer obično ne postoji kontakt s nepoznatim pošiljateljem. Jedina opcija je prijaviti slučaj policiji
Komentari 4
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
totalna besmislica. dostavna služba mora NEKOME proslijediti uplaćeni novac - na neki RAČUN, sa imenom i prezimenom