Prijete vam lažne Wi-Fi mreže, čitači kartica, USB virusi...
Ne ispuštajte uređaje iz vida na putovanju, a kibernetički stručnjaci preporučuju da obavezno zaštitite i beskontaktne kartice. "Ne možete ni zamisliti sve načine na koje vas mogu napasti", kaže Marco Preuss iz kompanije Kaspersky
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0