Čuvar logora iz Guantanama pošao u posjet zatvorenicima koje je čuvao
Nakon što je na Facebooku pronašao dvojicu koje je čuvao u Guantanamu, američki vojnik Neely susreo se s njima u studiju BBC-a. Uslijedila je dramatična ispovjest...
Komentari 3
Ako ovo pročitaju i stražari iz Stajićeva i drugih srpskih logora,možda se jave svojim žrtvama,jednoga dana bih se i to moglo dogoditi.Živi bili pa vidli!Uvjeren sam da im san nije idealan,kao i onom što je zakopao zvona svetišta u Ilači.
Vecina zatvorenika u Goantanamu nisu bili nikakve teroristi........A sad usporedite savjest ovog Amerikanca i savjest tisuce cetnika koji su mucili, silovali i pobili preko 100,000 ljudi u BIh i Hrvatskoj
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zhidovchichi (holocash zechevi) gdje ste sad da kazete koju pametnu, naravno samo za Vas pametnu, za nas NE.Bog!