C_Two izazvao veliko zanimanje: 'Nadamo se da su ispravili jednu malu manu'
Magazin Evo ističe kako se nada da će u novom automobilu, koji je malo veći od prošlog modela, popraviti jednu stvar, a to je prostor u kabini.
Komentari 5
PR
Č u d o !
I onda će se naći jedan birokrata ili neka feministička udruga koji će poslati inspekciju zato jer je dao oglas da traži mehaničara, a ne i mehaničarku ili čistaćicu. Samo naprijed majstore - skidam kapu.
TB
Rimac konacno netko jaci od Tesle samo Tesla je odhebo ove nase sitne politicke usi i otisaaoooo.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Lijepa priča, treba ovome mladome genijalcu pomoci koliko god se može. Kamo srece da je ovakvih prica i vise u Hrvatskoj.