Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 215
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NEUGODNA REALNOST
Povratak na članak

Benzin kao zlato: Hoće li litra goriva koštati 20 kn po litri i hoćemo li ponovno uvesti par-nepar vožnju?

Tko ima, vozit će se; tko nema, govorit će da je to odraz njegove ekološke svijesti. Od poskupljenja goriva nisu zaštićeni ni vlasnici električnih automobila...

Komentari 23

DU
Deleted user
12:47 29.05.2022.

Što kaže Anemična pudlica od briselske pudlice?

VL
DU
Deleted user
12:40 29.05.2022.

U Mađarskoj 9,5 kn.... Pljutz

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
13:01 29.05.2022.

Sličan članak objavljen je prije tjedan-dva. Čemu opet ova histerija o cijeni goriva?

VL
PV
prcko.vita
13:26 29.05.2022.

No poslušamo li stručnjake iz naftnog biznisa, nafte ima i nafte će biti. Po kojim cijenama, to je već drugo pitanje. Bit će skupa, još skuplja nego sada. Ova rečenica govori sve. Ti "stručnjaci" su u stvari najveći lopovi i pljačkaši. Dakle, oni nikada neće reći, da nema više nafte nikome, jer eto, planeta zemlja nam je na prvom mjestu i nesmijemo vaditi iz zemlje CO2. Naravno da boli njih za planetu zemlju za okoliš za bilo što, samo im je novac na brizi, što više novca u što kraćem vremenu. Zato ide litra na 20 kuna, a i više, jer kada je narod ovca i šuti, zašto onda da ga ne gule do kraja? Normalan narod bi prvo pljunuo tim "stručnjacima" u lice, drugo, osnovao bi svoju kompaniju, izbušio svoju rupu i vadio svoju naftu, i prerađivao bi ju u svojoj rafineriji i prodavao svome narodu za 1 kunu po litri, jer je to na dobrobit toga naroda, a ne tim smradovima od kapitalista koji kupuju ljudske duše.

VL
Avatar Cantor
Cantor
13:52 29.05.2022.

Nema veze. Budale niti ne zaslužuju drugačije.

VL
DU
Deleted user
13:15 29.05.2022.

To i nije toliko bitno, koliko je problem da će europska ekonomija imati skupe energente, a Kina i druge jače globalne ekonomije jeftinije, prije svega plin. Kako u tom slučaju biti konkurentan? Ako se to dogodi, posljedice će za Europuu biti ogromne, a povratak za dugo vremena teško zamisliv.Svjedoci smo epohalnih promjena, povratka na staro više nema,a kako će sve završiti, možda doživimo pa vidimo, pošto to može biti dugi proces. Kakva čast! , nije mala stvar živjeti u takva vremena,kada dođe do novog svjetskog poretka, isti može potrajati 500 godina, do slijedeće promjene.

VL
VI
vidum
14:40 29.05.2022.

Jednog dana, bit će to uskoro, sjećat ćemo se lijepih vremena kad je benzin bio samo 20 kuna po litri.

VL
DU
ducile
12:49 29.05.2022.

Kako kaze plenki: hrvatska ce profitirati od ukrajinske krize.😂😂

VL
TR
tratincica68
14:55 29.05.2022.

Nemojte.jer ce nam kokolindra jedan dan reci kako u hr nikad nije bilo par nepar.

VL
SU
suhajac
09:41 31.05.2022.

Vraćamo li mo se u osamdesete odnosno truli socijalizam?

VL
DU
Deleted user
12:52 29.05.2022.

Sve ovo ce ubrzati zelenu tranziciju a naftne drzave ostati bez kupaca dugorocno.

VL
PH
Petarstijena-HR
12:46 29.05.2022.

Neka bude 20 kn,isto ima onih koji vozikaju vozila bez veze,te zagađuju okoliš,tko ih šiša....,isto kao i pušače,treba im dignut cijene cigareta još 300%..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.