Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VELIKI USPJEH
Povratak na članak

Bakićev projekt prikupio više od 167.000 dolara: 'Želimo da svako dijete u 6. i 7. razredu dobije računalo'

Prvotni cilj kampanje bio je prikupiti 60.000 dolara, no taj je iznos vrlo brzo premašen pa je cilj već dvaput povećavan. Novi cilj sada je 200.000 dolara

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.