Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NEMA LABAVO
Povratak na članak

Austrija drastično mijenja pravila na cestama: Za ovakve vozače nema milosti, mogu vam oduzeti vozilo

U slučaju oduzimanja, vozilo neće biti vraćeno vlasniku, već će završiti na aukciji

Komentari 2

DI
dino60
20:29 16.04.2026.

Austrijanci već odavno rade šta hoće, plaćaš vinjetu i tunele i tih 200 km od Karavanki do Bad Reichenhalla voziš po bauštelama, blicevi iza svakog znaka a znakove nemoš da pratiš jer se mjenjaju svaka 2 km, i to voziš u većini slučajeva 3,5 do 4 sata. I nitko im ništa ne može. Sad kad počne renoviranje Karčberga i Taurn tunele, zbogom turizmu i gostima, kolone će biti do Minhena, gadi mi se više vozit Austriju.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.